Ta oferta pracy jest nieaktualna od 299 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk danych handlowych

  • Piekoszów (pow. kielecki), Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mb Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp.k.

Firma Mb Recycling Sp. zo.o. specjalizuje się w przetwarzaniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, sortowaniu baterii przenośnych oraz recyklingu baterii alkaicznych i cynkowo-węglowych. Nasze zakłady zlokalizowane sa w Micigózd, Piekoszów/k Kielc, posiadamy również oddziały z bazami przeładunkowymi i flotą transportową w Warszawie, Chorzowie, Gdańsku.

Firma funkcjonuje zgodnie z najwyższymi standardami i normami, co potwierdzone jest uzyskaniem w 2012 roku certyfikatu Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004.

Frima współpracuje w obszarach B2B, a także z instytucjami rządowymi, samorządami, czy placówkami oświatowymi.

W związku z rozwojem działalności, grupa firm z branży ekologicznej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce (okolice), Piekoszów (pow. kielecki)
Region: świętokrzyskie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • samodzielne opracowywanie raportów i modeli analitycznych wspierających podejmowanie decyzji zarządczych,
  • wprowadzenie danych do modeli analitycznych dotyczących prowadzonej działalności, w tym odbieranych odpadów w poszczególnych klasach, przetwarzania odpadów, sprzedaży frakcji,
  • samodzielne formułowanie wniosków na podstawie wyników analiz oraz ich komunikowanie
    i prezentowanie odbiorcom raportów,
  • przygotowywanie analiz trendów sprzedażowych i zachowań klientów oraz formułowanie
    na ich podstawie rekomendacji dla różnych obszarów biznesowych,
  • standaryzacja i automatyzacja opracowanych modeli analitycznych, rekomendacje i wprowadzanie ulepszeń w ramach bieżących narzędzi analitycznych,
  • monitorowanie i definiowanie wskaźników jakości danych oraz utrzymanie poprawnych danych w systemach raportowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, informatyka, statystystyka,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu bazami danych oraz analizowaniu i raportowaniu wyników,
  • umiejętność pracy z dużymi bazami danych
  • zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Microsoft Excel,
  • dbałość o szczegóły, rzetelność i odpowiedzialność,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywane zadania.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MB Recycling Sp. zo.o. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się