Analityk Danych HR

Alior LeasingO firmie

Rekrutacja zdalna

Alior Leasing

Szewczenki 8

Katowice

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”.

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.
 Alior Leasing Sp. z o. o. jest częścią grupy Alior Banku.

W związku z planami rozwoju, Alior Leasing poszukuje kandydatów na stanowisko:
Analityk Danych HR [rekrutacja prowadzona online]

Obowiązki:

  • Prowadzenie kompleksowej bazy danych o stanie i strukturze kadr Spółki oraz bieżące jej monitorowanie;
  • Monitorowanie, raportowanie, analizowanie i interpretacja kluczowych wskaźników
    HR na potrzeby Spółki;
  • Opracowywanie cyklicznych raportów oraz prognoz;
  • Przygotowywanie zestawień wykonania budżetu wynagrodzeń;
  • Analiza wynagrodzeń w Spółce w porównaniu z danymi rynkowymi;
  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi ułatwiających raportowanie oraz przepływ informacji;
  • Wsparcie w przygotowaniu danych dla jednostek organizacyjnych Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku w obszarze HR i wiedza z zakresu prawa pracy będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Praktyka w pracy w analizie danych i raportingu;
  • MS Excel na poziomie zaawansowanym - umożliwiający swobodną obróbkę danych
    i tworzenie raportów;
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjny pakiet socjalny;
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju w innych obszarach w ramach Departamentu HR.

Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez ALIOR LEASING SP. Z O.O. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy