Analityk Danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance)

  • Bolesławiec, dolnośląskie
  • 59-700 Bolesławiec, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 07.08.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Analityk Danych ICQA
    (Inventory Control Quality Assurance)
    Miejsce pracy: Bolesławiec
    897599

    Opis stanowiska:

    Do centrum logistycznego WRO5 w Okmianach koło Legnicy poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko:
    Analityk danych ICQA (Inventory Control Quality Assurance).
    Stanowisko to będzie ściśle współpracować z działami operacyjnymi Inbound i Outbound. Do dziennych obowiązków należeć będą opracowywanie narzędzi i analiza danych wspierające inicjatyw poprawy, zagłębianie się w dane w celu określenia pierwotnej przyczyny defektów, budowanie i utrzymywanie narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji oraz przedstawianie wyników partnerom biznesowym celem poprawy jakości FC.
    Złożoność zadań i umiejętności analityków ICQA wykracza daleko poza podstawowe wprowadzanie danych i badania. Obejmuje kompleksową analizę w tym takich zagadnień jak konfiguracja systemów, kluczowych metryk, budowanie i utrzymywanie wielu baz danych, Ponadto wiedza o aplikacjach do tworzenia narzędzi oraz zrozumienie wielu języków programowania będą wykorzystywane do efektywnych analiz.

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie danych z tabel bazy danych (lokalny serwer MySQL, Oracle, inne).
    • Zapewnienie wsparcia analitycznego dla FC w celu poprawy wyników jakości
    • Obsługa innych oczekiwań FC dotyczących obsługi danych (zapytania, tworzenie raportów / baz danych).

    Podstawowe umiejętności i kwalifikacje

    • Język angielski w stopniu średniozaawansowanym (w mowie i w piśmie)
    • Znajomość systemów SQL (Access, MySQL, Oracle), Access, Excel, HTML, Visual Basic, Windows
    • Możliwość tworzenia struktur raportowania za pomocą języków programowania wymienionych powyżej (raporty i bazy danych)
    • Zdolność do pracy w dodatkowych godzinach zgodnie z wymaganiami
    Preferowane kwalifikacje
    • Dobra znajomość języka angielskiego (B1, poziom średniozaawansowany)
    • Podstawowa znajomość metodologii Lean
    • Dbałość o szczegóły
    • Zdolność do analizowania procesów operacyjnych i znajdowania sposobów na pokonywanie trudności z nimi związanych