Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk danych językowych z językiem francuskim

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-05-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Znasz biegle język francuski i chcesz używać go w codziennej pracy jako:

    Nie czekaj - aplikuj i zacznij swoją karierę dla Amazon!

    Oferujemy:

    • możliwość pracy zdalnej z dowolnej lokalizacji w Polsce
    • możliwość rozwoju i udziału w licznych projektach
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • elastyczne godziny pracy
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • narzędzia potrzebne do pracy ( laptop, słuchawki )
    • dostęp do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia, zniżki na zakupy

    Zadania:

    • odsłuchiwanie tekstów francuskojęzycznych
    • tworzenie transkrypcji odsłuchanych nagrań

    Oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego (poziom min. C1)\
    • dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
    • dobrej znajomości obsługi komputera

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.