Oferta pracy

Analityk danych

Antal Banking & Insurance

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na dużych bazach danych z wykorzystaniem MS Excel, SQL;

  • Sporządzanie i automatyzacja raportów dotyczących ubezpieczeń majątkowych;

  • Kontrolowanie procesów sprzedażowych;

  • Udział w automatyzacji procesów wewnętrznych;

  • Zapewnienie zgodności procesów i procedur z obowiązującym prawem i regulacjami wewnętrznymi.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym;

  • Zaawansowana znajomość SQL;

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office oraz narzędzi potrzebnych przy tworzeniu i programowaniu baz danych;

  • Zdolności analityczne potrzebne przy przygotowywaniu analiz i wniosków biznesowych;

  • Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Mile widziane

  • Znajomość VBA i Tableau

Pracodawca oferuje

  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość pracy hybrydowej;

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych programach szkoleniowych;

  • Bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe;

  • Bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

Przewiń do profilu firmy