Oferta pracy

Analityk Danych

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Twoje zadania:

  • Udział we wdrażaniu systemu klasy WMS oraz integracja z systemami klasy ERP, CRM;
  • Podejmowanie działań w oparciu o harmonogram pracy oraz proaktywnie realizowanie bieżących zadań;
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie obsługi i administracji systemu klasy WMS przed i po procesie wdrożenia;
  • Analiza potrzeb biznesowych;

Wymagania:

  • Dobra znajomość procesów z zakresu logistyki magazynowej;
  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z bazami danych;
  • Dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność efektywnej komunikacji, zarówno w formie ustnej jak i pisemnej;
  • Umiejętność pracy w grupie oraz zdolność do działania niezależnie;
  • Motywacja i pozytywne podejście do uczenia się i rozpoznawania nowych narzędzi i technologii;
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych systemów informatycznych i przy integracji aplikacji z innymi systemami, np. klasy ERP będzie dodatkowym atutem :)

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej autentycznym liderem w swej branży;
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy