Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

ELECTROSMART WĘGRZYN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Polonijna 23

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie oraz analiza danych

  • przygotowywanie zestawień, raportów na zlecenie

  • weryfikacja wprowadzonych danych do systemów

  • wsparcie w obiegu dokumentów

  • kontakt z obsługą Amazon

Nasze wymagania

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków z analizowanych danych

  • znajomość programu fakturująco-magazynowego

  • zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel lub jego odpowiednika

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • chęć podejmowania nowych zadań

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku/w pracy analitycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)

  • wynagrodzenie 3500 - 5000 zł netto

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • karta Multisport

  • szkolenie wdrożeniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Firma ElectroSmart powstała z pasji do nowoczesnych technologii, którą przekuliśmy w prężnie rozwijającą się firmę. Od kilku lat zajmujemy się dystrybucją sprzętu elektroniki mobilnej na wszystkie kontynenty. Specjalizujemy się przede wszystkim w handlu hurtowym smartfonów, smartwatchy i tabletów, ale w swojej ofercie posiadamy również słuchawki, głośniki, konsole, karty graficzne, modemy i routery. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne rodzaje sprzętu.

Przewiń do profilu firmy