Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

Predictive Solutions

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Retoryka 1

Stare Miasto

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SPSS

  • R

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych i analitycznych realizowanych dla klientów Firmy

  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu analizy danych

  • Opracowywanie materiałów i dokumentacji do tworzonych procesów przetwarzania danych

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów opisujących procesy przetwarzania danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki wykształcenia obejmujące dobre przygotowanie ze statystki i ilościowych metod analizy danych

  • Znajomość metod statystycznych - statystyki opisowe, techniki predykcyjne, klasyfikacyjne oraz grupowania (regresja liniowa i logistyczna, analiza czynnikowa, analiza skupień itp.)

  • Znajomość oprogramowania komputerowego: SPSS lub R

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL będzie dodatkowym atutem

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole

  • Umowę o pracę

  • Świadczenia dodatkowe (pakiet medyczny itp.)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Sposób aplikowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających: CV ze zdjęciem, oczekiwania dotyczące poziomu wynagrodzenia oraz klauzulę potwierdzającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Predictive Solutions Sp. z o.o. (dawniej SPSS Polska), renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Przewiń do profilu firmy