Analityk danych

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Firma InstalPlast Łask – producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych
w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki i odpowiedzialność:

  • pozyskiwanie i analiza danych z systemu ERP,
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz na potrzeby zarządu i kadry
    kierowniczej,
  • monitorowanie i raportowanie bieżącej sytuacji finansowej,
  • analiza odchyleń od prognoz i planów,
  • ocena finansowa kontrahentów oraz ryzyka finansowego transakcji,
  • analiza i ocena projektów inwestycyjnych oraz planowanych działań,
  • analiza rentowności produktów, kontrahentów, kanałów sprzedaży,
  • kalkulacja cen ewidencyjnych i transakcyjnych,
  • współpraca z działem księgowości i innymi komórkami organizacyjnymi firmy,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse, kontroling, statystyka)
  • doświadczenie w pracy w księgowości lub kontrolingu,
  • bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych,
  • zdolność do myślenia analitycznego, analizy i interpretacji danych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej, rzetelność,
  • praktyczna znajomość ERP XL, języka VBA, SQL – mile widziana

Oferujemy:

  • ciekawą pracę, w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • samodzielne stanowisko podporządkowane bezpośrednio Zarządowi,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia,
Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą Aplikuj.
Dziękujemy za przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy