Analityk Danych

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

  • Rozalii 1, Górna, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rozalii 1

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów ad-hoc i regularnych analiz obszarowych;

  • tworzenie centralnego źródła danych na potrzeby raportowe na użytek działu i całej firmy;

  • ustalanie i utrzymanie standardu tworzenia i udostępniania raportów (przepływy, nazewnictwo);

  • raportowanie odchyleń i błędów w danych;

  • wsparcie użytkowników raportowanych obszarów w zakresie analizy kluczowych KPI.

Nasze wymagania

  • miłości do danych, również do tych nieustrukturyzowanych ;-)

  • umiejętności analitycznego myślenia;

  • umiejętności czytelnego przekazywania wyników pracy odbiorcom raportów;

  • umiejętności budowania źródeł danych w oparciu o istniejące procesy w firmie;

  • umiejętności budowania struktur baz danych dla nieustrukturyzowanych danych z różnych źródeł i łączeniu ich w jedno źródło pod potrzeby raportowe;

  • umiejętności debugowania raportów, identyfikacji nieprawidłowych lub brakujących danych;

  • bardzo dobrej znajomości SQL;

  • zaawansowanej znajomości narzędzi z pakietu MS Office;

  • dobrej organizacji swojej pracy (i pracy zespołu);

  • komunikatywności i pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość systemów firmy SAP (SAP ERP R/3, SAP BW, SAC, SAP HANA);

  • ogólne pojęcie o procesach sprzedażowych, zaopatrzeniowych, finansowych;

  • znajomość R, Python, Hadoop;

  • praktyczna znajomość zagadnień AI, Machine learning;

  • znajomość narzędzi Atlassian (Jira, Confluence).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa

Tak się u nas pracuje