Oferta pracy

Analityk danych

NU MED GRUPA S AO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dostępnych baz danych oraz potrzeb biznesowych do zbudowania narzędzi wspierających raportowanie operacyjne,

  • przygotowanie baz danych niezbędnych do ciągłego monitorowania procesów biznesowych;

  • zbudowanie narzędzi wpierających raportowanie operacyjne,

  • kontrola i raportowanie wyników działalności operacyjnej – analizy ilościowe,

  • analiza i monitoring efektywności procesów biznesowych,

  • analiza biznesowa w oparciu o struktury pacjentów, świadczonych usług, etc.

  • przygotowywanie raportów zarządczych dla kadry zarządzającej i Zarządu Spółki,

  • wsparcie działu w realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse/Księgowość/Ekonomia),

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym analizą danych (branża medyczna mile widziana),

  • doświadczenie w budowaniu narzędzi do raportowania i analiz

  • biegła znajomość MS Office i programu Excel, SQL (warunek konieczny)

  • znajomość programów przetwarzania i prezentacji danych (np. Power BI, Tableau)

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • duża samodzielność,

  • zaangażowanie, komunikatywność, otwartość i chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,

  • mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Enova.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji,

  • Samodzielne stanowisko

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń,

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, B2B.

NU MED GRUPA S A

Grupa NU-MED to pięć wysokospecjalistycznych placówek medycznych, w których diagnozujemy i leczymy pacjentów z chorobą nowotworową. Wiodącym leczeniem ośrodków w Elblągu, Katowicach, Tomaszowie Mazowieckim i Zamościu jest radioterapia, w Częstochowie – chemioterapia. Leczymy kompleksowo, ponieważ każdy z naszych ośrodków połączony jest ze szpitalem publicznym. W jednym miejscu pacjent ma dostęp do poradni onkologicznej, diagnostyki, zabiegów chirurgii onkologicznej, chemioterapii i radioterapii.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy