W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Norton 1, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę.” Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o z siedzibą w Kole (62-600) przy ul. Norton 1, adres e-mail: [email protected] , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000137603.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

Saint-Gobain

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie modelami danych i konfiguracja ich w systemie PIM (product information management system)

  • Zarządzanie danymi jakościowymi: analiza kompleksowych zestawów danych, rozwój i utrzymanie protokołów postepowania, procesowanie i czyszczenie danych

  • Testy nowych funkcji i aktualizacji systemów, poprawki błędów ad hoc

  • Udział w projektach integracji systemów takich jak SAP, stron internetowych, oraz migracja do nowego systemu PIM w bliskiej przyszłości

  • Zapewnienie dokładności danych produktowych w PIM w celu przyspieszenia sprzedaży B2C i B2B2C

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem nad standardami i dokumentacją danych oraz ich klasyfikacją

  • Bliska współpraca z menadżerami ds. produktów oraz marketingu i krajowymi zespołami by usprawnić przesyłanie danych o produkcie do klientów.

  • Wsparcie techniczne zespołu i użytkowników poprzez współpracę z działem technicznym

Nasze wymagania

  • Gotowość do przyjeżdżania raz na dwa tygodnie w okresie wdrożeniowym do Koła, gdzie mieści się siedziba spółki (3 m-ce)

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów Excel i SQL

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną profesjonalną komunikację (stanowisko międzynarodowe)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Umiejętność efektywnej pracy z różnymi kulturami biznesowymi

Mile widziane

  • doświadczenie w analizie danych PIM

  • doświadczenie w branży e-commerce

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku na szczeblu europejskim

  • możliwości rozwoju wewnątrz grupy

  • wdrożenie zaplanowane przez managera i HR

  • pakiet benefitów opisanych poniżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • nagrody jubileuszowe

  • dofinansowanie do okularów

  • Fabryka Nagród i Pomysłów

  • wigilie pracownicze

  • posiłki

  • szczepionki

  • tydzień zdrowia - konsultacje lekarzy specjalistów

  • bal dla dzieci pracowników

  • premie kwartalne

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

GRAJ DLA SIEBIE, WYGRYWAJ DLA INNYCH! Saint-Gobain BRAIN aktywacja!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

ABRASIVES

Należymy do Grupy Saint- Gobain. Zakład Abrasives to największy w Polsce i jeden z największych na świecie producentów materiałów ściernych. Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu na wielu rynkach.

Dołącz do naszego zespołu!