Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

Nocowanie.pl Sp. z o.o.

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nałęczowska 14

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Tableau

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w analizach ruchu i zachowań użytkowników

  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów

  • Analizowanie wyników i rekomendowanie zmian

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia na stanowisku analityka danych lub analityka biznesowego

  • Znajomość SQL i podstaw pracy z relacyjnymi systemami bazodanowymi

  • Minimum podstawowa znajomość Tableau

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków i przedstawiania rekomendacji

  • Doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę

  • Pracę w 100% zdalną z dowolnego miejsca, hybrydową lub stacjonarną w naszym przestronnym, nowoczesnym biurze w Lublinie - wybór należy do Ciebie

  • Pakiet benefitów dostosowany do Twoich potrzeb (system kafeteryjny, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

  • Realny wpływ na rozwój produktów i usług, które docierają do milionów użytkowników

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, która wykorzystuje najnowsze technologie

  • Współpracę z doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespołem

  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • Nowoczesne biuro z pięknym widokiem

  • Ciekawa zawodowa podróż

Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce, który jest częścią Grupy Wirtualna Polska. Za marką Nocowanie.pl stoi zespół energicznych ludzi, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste, łatwe i przyjemne. Zapraszamy Cię do zawodowej podróży!

Przewiń do profilu firmy