Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Danych

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów - firmy usługowej w związku z rozwojem Działu Finansowego - poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref.: AD/04/2019/LUB

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie raportów i analiz finansowych;
    • Współpraca przy tworzeniu sprawozdań finansowych;
    • Tworzenie modeli i planów finansowych;
    • Udział w procesach aktywizacyjnych, reorganizacyjnych w ramach grupy kapitałowej;
    • Udział w procesach due dilligence;
    • Wspieranie Dyrektora Finansowego w prezentacjach  na temat działalności/wyników.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe - preferowane z obszaru Ekonomii, Finansów;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
    • Doskonała znajomość MS Excel oraz Power Point;
    • Elastyczność, dynamizm i otwartość na zmiany;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    • Prawo jazdy kat. B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.