Oferta pracy

Analityk danych marketingowych

VECTRA S.A.

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz.

  • Analiza danych z kanału eCommerce, raportów wewnętrznych z wykorzystaniem Google Analytics

  • Tworzenie dashboardów w Google Data Studio i automatyzacja raportowania.

  • Analiza ścieżek zakupowych E-commerce.

  • Przeprowadzanie audytów instalacji i konfiguracji Google Analytics oraz Google Tag Managera (identyfikacja oraz naprawa błędów).

  • Konfigurowanie Google Analytics i innych narzędzie analitycznych.

  • Komunikowanie się z IT w zakresie implementacji warstwy danych.

  • Bieżące wsparcie analitycznie działu E-commerce i działu komunikacji marketingowej w zakresie działań online.

Nasze wymagania

  • Zaawansowane umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz wizualizacji i prezentacji danych.

  • Znajomość zagadnień Digital marketingu i branży eCommerce.

  • Umiejętność sprawnej obsługi aplikacji internetowych.

  • Znajomość Google Data Studio.

  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi.

Mile widziane

  • certyfikaty potwierdzające znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio,

  • znajomość SQL-a,

  • podstawowa znajomość JS i BigQuery,

  • wykształcenie kierunkowe: marketing internetowy/analityka/UX.Mile

  • certyfikat Six Sigma Black Belt

  • znajomość narzędzia notacji BPMN Adonis

To oferujemy

  • Stanowisko z realnym wpływem w rozwój organizacji

  • Pracę w kreatywnym, zaangażowanym i zgranym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do kompetencji i doświadczenia

  • Elastyczna forma zatrudnienia

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Biuro w Orłowie blisko SKM i ZKM, niecałe 10 minut piechotą na molo w Orłowie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Grupa Vectra jest największym operatorem kablowym w kraju. Jesteśmy obecni w ponad 2 100 miejscowościach, docieramy do 4,6 miliona mieszkań i domów oraz obsługujemy ponad 1,7 mln klientów. Liczby te napawają nas dumą, ale jednocześnie nie wyczerpują naszych ambicji. Dlatego wciąż rośniemy, rozwijamy się, wdrażamy nowoczesne rozwiązania, produkty i usługi.

Przewiń do profilu firmy