Logo Pracuj.pl

Analityk danych – MS Excel

INFOKLINIKA S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych przy wykorzystaniu technologii MS Excel dla jednostek medycznych,
  • tworzenie makr analizujących zbiory danych,
  • automatyzacja raportów i wizualizację danych,
  • mapowanie danych w procesach rozliczeniowych,
  • wdrażanie systemów raportowych,
  • przygotowanie raportów cyklicznych i ad hoc,
  • optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania,
  • analiza danych i szukanie błędów w raportach,
  • utrzymywanie dostarczonych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizie danych przy wykorzystaniu technologii MS Excel,
  • umiejętności analityczne i pracy z dużą ilością danych, pochodzących z wielu źródeł,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (m.in. obsługa makr, tabele przestawne, wykresy),
  • umiejętność tworzenia makr i znajomość języka VBA oraz narzędzi usprawniających system raportowania,
  • znajomość języka SQL (preferowane Oracle, Sybase),
  • umiejętność wykorzystywania ETL,
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku wymagającym sporządzania analiz, raportów oraz prezentacji danych,
  • samodzielność i własna inicjatywa w zakresie własnych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • dbanie o najwyższą jakość wytwarzanych produktów pod względem technicznym jak i funkcjonalnym.

Mile widziane

  • znajomość zasad rozliczeń jednostek medycznych z Narodowym Funduszem Zdrowia,
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości,
  • doświadczenie pracy w szpitalu,
  • znajomość hurtowni danych,
  • znajomość komercyjnych lub otwartych systemów BI.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia (pełen etat);
  • Możliwość telepracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie;
  • Przyjazną atmosferę w kreatywnym zespole;
  • Możliwość rozwoju.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Analityk danych – MS Excel, Warszawa