„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Analizy i Raportów

MUSIC & MORE SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na wewnętrznych bazach danych,

  • Tworzenie sprawozdań na potrzeby firmy,

  • Kompleksowa budowa i wdrażanie narzędzi analitycznych,

  • Przygotowywanie ogólnych analiz i informacji sektorowych,

  • Tworzenie raportów oraz wyciąganie wniosków na podstawie analizy danych,

  • Szkicowanie i automatyzacja wewnętrznych procesów raportowych w dziale operacyjnym,

  • Tworzenie prezentacji multimedialnych w PowerPoint.

Nasze wymagania

  • Posiadasz zdolności analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,

  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • Umiejętność bezbłędnej interpretacji informacji i wyciągania słusznych wniosków - nie jest Ci obca,

  • Wykazujesz inicjatywę oraz zaangażowanie,

  • Biegle posługujesz się narzędziami analitycznymi typu Excel oraz Google Sheets,

  • Znasz zasady wyliczania marż i zależności między kosztami i przychodami w przedsiębiorstwie,

  • Jesteś komunikatywny,

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Czujesz się pewnie podczas wystąpień publicznych,

  • Masz wyższe wykształcenie lub jesteś na ostatnim roku studiów (kierunki: matematyka, statystyka, metody ilościowe).

To oferujemy

  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Pracę - pełną wyzwań.

MUSIC & MORE SPÓŁKA Z O. O.

Music & More jest częścią Grupy Edukacyjnej Tutore. Jesteśmy innowacyjnym start-upem w sektorze nowych technologii (EdTech), którego główną misją jest dostarczanie najlepszych usług edukacyjnych oraz rozwijanie pasji i praktycznych umiejętności u swoich odbiorców. Nasza oferta skierowana jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stosowane przez nas metody nauczania są nowoczesne, dopasowane do najnowszych trendów związanych z nauczaniem w formule online oraz oparte o autorską infrastrukturę informatyczną.

Poszukujemy Specjalisty ds. Analizy i Raportów w Dziale Edukacji, przy ścisłej współpracy z Działem IT oraz Działem F-K.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj szybko.