Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Progress Piotr Zakrzewski

Analityk danych / Opiekun Klienta

Progress Piotr ZakrzewskiO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne wsparcie techniczne użytkowników wykorzystujących oprogramowanie Progress GPS

  • Monitorowanie i nadzór nad zgłoszeniami, dbałość o terminowość ich realizacji

  • Zdalna weryfikacja poprawności prac wykonanych przez pracowników Działu Serwisu

  • Wykonywanie analiz dotyczących eksploatacji pojazdów Klientów Progress

  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne

  • Ukończona szkoła o profilu informatycznym

  • Umiejętność przeglądania oraz analizy danych w MS Excel

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku wymagającym bardzo dobrej obsługi komputera oraz Klienta lub w branży monitoringu GPS

  • Komunikatywność, sprawna analiza oczekiwań Klienta, zdolność przewidywania i analizowania problemów, umiejętność płynnego wypowiadania się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Systematyczność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

  • Umiejętności w zakresie zarządzania Windows Server 2012

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, przeglądanie tabel danych

  • Doświadczenie związane z monitoringiem pojazdów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Kompleksowy proces wdrożeniowo-adaptacyjny

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z pozyskanymi umiejętnościami

  • Pracę w młodym, ambitnym i nastawionym na sukces zespole

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Progress GPS zajmuje się kompleksowym wdrażaniem systemów monitorowania pojazdów. Dostarczamy najwyższej klasy rozwiązania dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Jesteśmy firmą, która z sukcesem obsługuje setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Nasze systemy funkcjonują w tysiącach pojazdów takich jak: pojazdy ciężarowe i dostawcze, ciężkie maszyny budowlane i leśne, ciągniki i kombajny rolnicze. Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i dokładność pomiarów paliwa, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. Nasza oferta to połączenie wiedzy technicznej, sprzedażowej i rozwoju zawodowego.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam na naszą stronę internetową www.progressgps.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Każdego dnia w Twojej nowej pracy będziesz pomagał Klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych. Podejmując się analizy pozyskanych przez urządzenia pomiarowe danych statystycznych przyczynisz się do generowania oszczędności w firmach naszych kontrahentów, dzięki temu poznasz interesujące autorskie rozwiązania w branży monitoringu i zarządzania transportem.

Telefon kontaktowy p. Sebastian - 506 670 761