Oferta pracy

Analityk Danych

Nowa Itaka Spółka z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

  • QilkView

Twój zakres obowiązków

  • modelowanie i analizowanie danych

  • automatyzacja oraz optymalizacja narzędzi raportowania - Business Intelligence

  • tworzenie nowych narzędzi analitycznych wspomagających działanie firmy

  • komunikacja z użytkownikami systemów raportowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w analizowaniu danych

  • dociekliwość i zamiłowanie do eksploracji danych

  • znajomość systemów Business Intelligence

  • wiedza z zakresu baz danych

  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • znajomość QlikView, Python, zagadnień machine learning oraz chmury będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • będziesz rozwijał i utrzymywał aplikacje business inteligence

  • poznasz pionierskie w branży turystycznej rozwiązania technologiczne

  • weźmiesz udział w ciekawych projektach

  • dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin - praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 w nowoczesnym biurze w Centrum Opola.

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat nadal jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy