Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Danych Podmiotów Leczniczych - Staż

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 21.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem działalności poszukujemy osób zainteresowanych
    odbyciem stażu zawodowego na stanowisku:
    ANALITYK DANYCH
    podmiotów leczniczych

    LOKALIZACJA: Poznań

    TERMIN ROZPOCZĘCIA: luty/marzec 2019 r.

    WYMIAR: (nie)pełny wymiar, elastyczne godziny

    PROFIL OFERTY:

    Ofertę stażu kierujemy do studentów lub osób zaraz po studiach na kierunkach ekonomicznych, matematycznych lub analitycznych, którzy chcą poszerzyć wiedzę w zakresie analizy:

    • obszaru finansowego działalności podmiotów leczniczych

    lub

    • obszaru kadrowego działalności podmiotów leczniczych

    lub

    • obszaru organizacyjno-statystycznego działalności podmiotów leczniczych.

    ZADANIA:

    • realizacja prac analitycznych w głównych obszarach badania podmiotów leczniczych (głównie szpitali), w tym finansowym, kadrowym i organizacyjnym,
    • realizacja prac audytorskich podmiotów leczniczych w ww. zakresach,
    • sporządzanie wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych prac audytorskich.

    OCZEKIWANIA:

    • zdolność pozyskiwania, weryfikacji i przetwarzania danych i informacji,
    • zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wartościowych wniosków,
    • umiejętność sporządzania raportów pisemnych z przeprowadzonych prac analitycznych,
    • doskonała znajomość środowiska MS Office,
    • samodzielność i doskonała organizacja pracy,
    • terminowość wykonywania powierzonych obowiązków,
    • w przypadku:
      • aplikowania na staż w obszarze finansowym - znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej oraz pojęć finansowo – księgowych,
      • aplikowania na staż w obszarze kadrowym – znajomość zagadnień kadrowych oraz specyfiki zarządzania zasobami ludzkimi,
      • aplikowania na staż w obszarze organizacyjno-statystycznym – znajomość podstawowych zagadnień w zakresie specyfiki funkcjonowania ochrony zdrowia,
    • praktyka zawodowa w jednym z ww. obszarów będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • udział w projektach realizowanych dla podmiotów medycznych z sektora publicznego i prywatnego,
    • poszerzenie wiedzy branżowej z zakresu ochrony zdrowia,
    • współpracę ze specjalistami i praktykami rynku ochrony zdrowia, posiadającymi doświadczenie w zarządzaniu podmiotami medycznymi,
    • uczestnictwo w wykonywanych audytach oraz opracowywaniu planów naprawczych i biznesplanów podmiotów medycznych, a także sporządzaniu rekomendacji biznesowych,
    • dla najlepszych stażystów możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu.

    W JAKI SPOSÓB APLIKOWAĆ?

    Osoby zainteresowane przedstawioną ofertą stażu prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikuj, zgodnie z zainteresowaniami z dopiskiem:

    • Staż – obszar finansowy,
    • Staż – obszar kadrowy,
    • Staż – obszar organizacyjno-statystyczny.

    do 15 lutego 2019 r.

    O FORMEDIS:

    FORMEDIS Medical Management & Consulting to firma świadcząca usługi doradcze dla rynku ochrony zdrowia. Specjalizujemy się w realizacji audytów i programów naprawczych dla szpitali publicznych, strategicznym doradztwie biznesowym dla placówek prywatnych oraz pełnieniu roli doradców transakcyjnych w procesach fuzji/przejęć realizowanych w branży medycznej i pochodnych. Obecnie FORMEDIS to jeden z liderów doradztwa medycznego w kraju. Jesteśmy firmą rodzinną, zlokalizowaną w Poznaniu, która jest obecna na rynku konsultingu medycznego od 8 lat. Wśród naszych klientów są zarówno małe podmioty lecznicze, jak również szpitale powiatowe i marszałkowskie oraz ich właściciele (samorządy), a także pozostali interesariusze rynku medycznego.

    Współpracowaliśmy m.in. z Ministerstwem Zdrowia, PGE Polską Grupą Energetyczną, EMC Instytutem Medycznym, PZU Zdrowie, Neuca, Grupa Grassavoye, Swissmed, Jai Kudo Polska, Essilor International.

    Więcej informacji na www.formedis.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)".

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.