W wykonaniu obowiązku wynikającego z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”), Administratorem Państwa danych osobowych jest HRE Investments Sp z o.o. Sp. k. , ul. Śniadeckich 10, 00-656 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000746670, numer NIP 7010848439, numer REGON 381137689. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych (PostgreSQL)

Mieszkanie.plO firmie

Mieszkanie.pl

Jana i Jędrzeja Śniadeckich 10

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PostgreSQL

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie i analiza danych, m.in. przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz sprzedażowych

  • Pisanie skryptów SQL (PostgreSQL)

  • Projektowanie i wdrażanie infrastruktury danych (Big Data), w tym wdrażanie narzędzi BI w środowisku Microsoft Azure

  • Identyfikowanie obszarów do poprawy w oparciu o analizę danych, wydawanie rekomendacji

  • Analiza i gromadzenie danych z platform e-commerce

  • Wsparcie analityczne i ścisła współpraca z biznesem, analiza danych pod kątem jakości i przydatności w firmie

  • Testowanie nowych rozwiązań, narzędzi raportujących

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie z bazami danych i technologiami analizy danych

  • Trzyletnie doświadczenie w pracy w BI / biznesie / analityce danych

  • Doskonała znajomość MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Mile widziana znajomość języka Python

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności syntetyzowania informacji

  • Dokładność, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane

  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne lub informatyczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)

  • Długofalową współpracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój

  • Opieka zdrowotna (Enel-Med)

  • Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

  • Pyszną kawę i herbatę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata