Oferta pracy

Analityk danych

FarmaProm Polska Sp. z o.o. Sp. K.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Kasztelańska 37

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz i raportów (głównie Excel)

  • Przygotowywanie prognoz rynkowych oraz raportów dla klientów

  • Synteza danych zarówno dla FarmaProm, jak i dla Klientów zewnętrznych

  • Konsultowanie oraz analizowanie wymagań biznesowych z Klientami firmy

  • Monitorowanie i raportowanie statusów projektów

  • Współpraca z innymi działami

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej, bazy wiedzy i repozytorium

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zaawansowana, praktyczna znajomość programu Excel (w tym Power Query)

  • Praktyczna znajomość SQL (dowolny dialekt)

  • Umiejętność łączenia danych z różnych źródeł

  • Data Mining

  • Samodzielność, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Poczucie humoru :)

Mile widziane

  • Znajomość branży farmaceutycznej

  • Znajomość jednego z języków programowania (Python, R, VBA lub inne)

  • Zainteresowanie rozwiązaniami BigData

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb

  • Naukę i pogłębianie znajomości narzędzi analitycznych

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach o szerokim spektrum tematycznym

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowy urlop

  • urlop urodzinowy

  • Multisport

  • Parking rowerowy

  • Nowe technologie

Szukamy specjalisty, który potrafi myśleć analitycznie i poza schematami - a nie są to dla niego puste slogany. Widzisz siebie jako Power User Excela, ale nie ograniczającego się wyłącznie do arkusza kalkulacyjnego? Cechuje Cię odpowiedzialność, zaangażowanie oraz otwartość na nowe wyzwania? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!

Czego używamy w pracy:

- Pracujemy w najnowszym Excelu 365 wraz z dodatkami PowerPivot (język DAX, ten sam co w PowerBI) i PowerQuery (język M, ten sam co w PowerBI),

- Używamy Data Studio oraz Power BI, ale nie zamykamy się na inne narzędzia BI,

- Analitycy mają dostęp do Hurtowni Danych zbudowanej w Google Cloud (SQL BigQuery w tym BigQuery GIS i BigQuery Machine Learning) z realnym wpływem na jej kształt i funkcjonalności

- Eksplorujemy narzędzia GIS (QGiS, ArcGIS Pro, BigQuery GIS)

- W części projektów wykorzystujemy również Machine Learning

Od 2006 roku projektujemy autorskie technologie dla świata farmacji i medycyny. Dziś rozwijamy już nie tylko własne aplikacje CRM i SFA, ale też usługi z zakresu m.in.: hurtowni danych, baz lekarzy i aptek, analityki, targetingu, konsultingu czy marketingu.

Dostarczamy rozwiązania blisko 200 firmom farmaceutycznym w Polsce. Integrując je z hurtowniami i aptekami, wspieramy dystrybucję leków do pacjentów.

Naszą przestrzeń tworzy ponad 170 osób w Poznaniu, Krakowie, Warszawie i Mysłowicach. Po pracy – pomagamy innym! Angażujemy się w inicjatywy społeczne wyrażające wartości FarmaProm. Prowadzimy własne działania charytatywne np.: Bieg Miśków, licytacje świąteczne, akcje sportowe (FarmaFit x STRAVA).

Cechuje Cię odpowiedzialność, skrupulatność oraz zaangażowanie? FarmaProm jest miejscem dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy