Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Intrum Sp. z o.o. z siedzibą w: Domaniewska 48, 02-672 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych (praca zdalna)

Intrum Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz oraz tworzenie raportów na zlecenie zespołów wewnętrznych oraz grupy Intrum z wykorzystaniem systemów BI

  • Nadzór nad jakością danych w systemach na każdym etapie ich przetwarzania

  • Współpraca ze specjalistami zespołów merytorycznych oraz kierownikami projektów w zakresie sposobów wykorzystania danych do analizy i podejmowania decyzji biznesowych

  • Identyfikowanie i wskazywanie usprawnień i oszczędności, które mogą usprawnić procesy biznesowe

  • Udział w projektach lokalnych oraz na poziomie grupy Intrum w zakresie analizy danych i tworzenia przepływów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach ścisłych (matematyka, statystyka, IT i inne inżynierskie), lub adekwatne umiejętności i doświadczenie

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dostarczaniu analiz danych ze złożonych systemów bazodanowych

  • Ekspercka i praktyczna znajomość języków PL/SQL i T-SQL (test umiejętności w rekrutacji)

  • Zaawansowana znajomość co najmniej jednego z języków dla analityków danych: Python, R (test umiejętności w rekrutacji)

  • Ekspercka znajomość oprogramowania MS Excel w zakresie analizy danych i VBA.

  • Znajomość co najmniej jednego z systemów BI: Microstrategy, QlikSense, SAP Business Objects, na poziomie projektanta raportów.

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Samodzielność i gotowość do podejmowania inicjatywy w ramach projektów analitycznych

To oferujemy

  • zróżnicowany zakres obowiązków, który pozwoli na rozwój kompetencji zawodowych

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjne benefity: prywatną opiekę medyczną, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe

  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Intrum Sp. z o.o.

Intrum powstało w wyniku połączenia szwedzkiej grupy Intrum Justitia i norweskiego podmiotu Lindorff, stając się niekwestionowanym światowym liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 24 krajach na terenie całej Europy

i zatrudniamy ponad 8000 pracowników. Dbamy o to, aby firmy korzystające z naszych usług otrzymywały płatności na czas, jednocześnie pomagając osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje