Oferta pracy

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Grupa Weba

Krańcowa 24

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Power BI

  • SQL

Mile widziane

  • Python

  • Pandas

  • SSRS

  • SSIS

  • MongoDB

  • Azure Cosmos DB

  • JSON

  • XML

  • Apache Airflow

  • Luigi

  • PostgreSQL

O projekcie

Jednym z projektów, które aktualnie prowadzimy jest budowa hurtowni danych i systemu raportowego. Jako główne narzędzie w tym projekcie wybraliśmy Power BI. Zamierzamy pokryć analitycznie m.in.: obszary działań przedsprzedażowych, sprzedażowych, zakupowych, produkcyjnych, transportu oraz kosztów.

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy elastyczni w podziale pracy między nami, ale szczególnie liczmy, że pomożesz nam w:

• Projektowaniu i budowaniu rozwiązań raportowych, hurtowni oraz modeli danych, transformat ETL

• Budowaniu raportów i dashboardów zarządczych

• Budowaniu raportów kontrolnych i zarządczych do badania spójności i efektywności procesów

• Projektowaniu wskaźników KPI

• Wykonywaniu analiz ad hoc na zamówienie naszego biznesu

• Czyszczeniu i migracji danych

• Projektowaniu i wdrażaniu narzędzi wspomagających zarządzanie danymi podstawowymi

• Dokumentowaniu struktur baz danych (samodzielnie lub poprzez nadzór nad naszymi podwykonawcami)

Nasze wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

• Masz doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz danych (my do tego celu używamy Power BI, Jupiter Notebook/ Voilà, Python/Pandas, Power Query, SSRS)

• Masz doświadczenie w budowaniu hurtowni i modeli danych oraz transformat ETL

• Dobrze posługujesz się SQL (mile widziane doświadczenie z PostgreSQL)

• Dobrze znasz Power BI

• Lubisz wyszukiwać i testować nowe rozwiązania, biblioteki etc.

• Myślisz analitycznie, lubisz rozwiązywać problemy, jesteś samodzielny i dokładny (jeżeli jesteś w Mensie to nie wahaj się nam o tym powiedzieć)

... doświadczenie:

• z Pythonem (w szczególności z pandas i innymi bibliotekami i narzędziami do analizy i wizualizacji danych)

• z systemami i procesami biznesowymi (ERP, CRM, platformy B2B itp.)

• z analizą danych zapisanych w JSON i XML

• z bazami NoSQL (w szczególności MongoDB Lub Azure Cosmos DB)

• z SSRS oraz SSIS

• z branżą produkcyjną

• z usługami chmurowymi (w szczególności Microsoft Azure)

• z zarządzaniem danymi podstawowymi

• z narzędziami do Data Orchestration (np. Apache Airflow, Luigi)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

To oferujemy

  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, budżet obywatelski, ubezpieczenie na życie

  • Firmowa drużyna sportowa

  • Szkolenia zewnętrzne (roczny budżet dla każdego zespołu)

  • Spotkania integracyjne

  • Parking dla pracowników

  • Paczki świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Weba

O WEBA:

Weba jest największym producentem przyłączy domowych w Europie Środkowej. Nasze systemy oferujemy w wielu krajach Unii Europejskiej, a także na innych kontynentach. W Polsce ponad 70% przyłączy gazu ziemnego i płynnego jest budowana z wykorzystaniem naszego systemu.

Grupa WEBA to miejsce zarządzane w sposób innowacyjny i dalece odbiegający od tradycyjnej formy. Model organizacji naszej firmy, opierający się na pracy w samoorganizujących się zespołach, inspirowany jest holakracją oraz tzw. turkusowym zarządzaniem. To oznacza, że znajdziesz u nas dużo swobody i miejsca na realizację własnych pomysłów.

O Weba IT:

Jesteśmy wewnętrznym zespołem deweloperskim i administracyjnym, który digitalizuje Webę. Bierzemy aktywny udział w reorganizacji procesów biznesowych, a także tworzymy, wdrażamy i integrujemy nowe systemy. Zarządzamy także współpracą z wykonawcami zewnętrznymi. Do naszych zadań należy również analiza danych pomagających naszemu biznesowi podejmować decyzje.

Oprócz realizacji długoterminowych projektów chętnie eksperymentujemy, budujemy prototypy, sprawdzamy nowe koncepcje w boju. Z tego powodu jako naszą główną technologię wybraliśmy python. Chętnie korzystamy też z narzędzi low-code (w tej chwili platforma Power Microsoftu). Jako rozwiązanie chmurowe wybraliśmy Microsoft Azure.

Przewiń do profilu firmy

Nasze atuty:

  • Praca dla jednego klienta (wewnętrznego) w powiązanych tematycznie projektach (nie jesteśmy fabryką programowania!)

  • Wpływ na wybory technologiczne w firmie

  • Brak bezcelowych reguł, poleceń i przełożonych utrudniających pracę

  • Dynamika i duży apetyt na ryzyko w organizacji

  • Burze mózgów i wsparcie zgranego zespołu

  • Bezpośredni wpływ na decyzje podejmowane w organizacji

  • Bardzo duży wpływ na zakres obowiązków, ścieżkę kariery i przyszłość zawodową

  • Elastyczny czas, miejsce i forma zatrudnienia dopasowana do potrzeb firmy i pracownika

  • Obrazy Mleczki w łazienkach 😊