Oferta pracy

Analityk danych ryzyka

Santander Bank PolskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • mieć realny wpływ na zarządzanie ryzykiem kredytowym w Banku,

  • poznawać i rozwijać procesy kredytowe na każdym etapie współpracy z klientem,

  • dostarczać wysokiej jakości informację wspierającą podejmowanie świadomych decyzji biznesowych,

  • budować i rozwijać struktury danych, zarządzać ich jakością,

  • pracować zwinnie i uczestniczyć w różnorodnych projektach w Banku,

  • aktywnie budować kulturę danych w organizacji.

Nasze wymagania

  • masz co najmniej 2-letni trening w myśleniu analitycznym,

  • nic co bazodanowe nie jest Ci obce i SQL-em komunikujesz się równie swobodnie co polskim i angielskim,

  • jesteś otwarty na różne narzędzia analityczne (Python, R, a czasem nawet stary dobry Excel),

  • ..czyli potrafisz z danych wszystko wyczytać, a potem to narysować, opowiedzieć i przekonać pozostałych do swoich wniosków i rekomendacji (mile widziane doświadczenie z Power BI i PowerPointem),

  • sprawnie organizujesz czas, a projekty kończysz z sukcesem i w terminie,

  • jesteś otwarty na zmiany i chętnie podejmujesz nowe wyzwania,

  • lubisz kształtować swoje środowisko pracy, z zamiłowania tropisz i eliminujesz nieefektywności, dbasz o jakość wyników pracy zespołu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje,

  • prywatną opiekę zdrowotną,,

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

  • stosujemy najwyższe standardy zarządzania ryzykiem, dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Tak się u nas pracuje