Logo Pracuj.pl

Analityk danych/Specjalista AI

SoftwareStudio Sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Azure

  • SQL

  • Python

O projekcie

SoftwareStudio Sp. z o.o. jest firmą produkującą oprogramowanie dla branży logistycznej.

Poszukujemy osoby, która:

• posiada praktyczne doświadczenie w trenowaniu modeli na platformie Azure

• szybko się uczy nowych rzeczy i nie boi się wyzwań,

• chce rozwijać ciekawe systemy dla dużych i znanych firm.

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie zarówno wiedzy technicznej, jak i wiedzy domenowej klienta,
  • korzystanie głównie z technologii Microsoftu MS SQL, Azure, SQL Server Reporting Services, SQL Server Integration Services, Power Bi ,
  • rozwijanie naszej autorskiej platformy do budowy aplikacji biznesowych,
  • praca metodykach zwinnych,
  • uczestniczenie w spotkaniach projektowych.

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość rozwiązań ML/AI na Azure w rozwiązaniach biznesowych,
  • podstawowa znajomość SQL, Python
  • podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji i wyszukiwanie informacji,
  • staranność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • długofalowa współpraca,
  • musisz chcieć się rozwijać, poznawać zarówno technologię, jak i biznes.

To oferujemy

  • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, systematycznie podwyższane, z premią, jak uda się coś fajnego,
  • mamy bogate portfolio systemów i cały czas tworzymy nowe, zarówno produkty, jak i zamówienia specjalne,
  • nie oszczędzamy na sprzęcie i oprogramowaniu jeśli przynosi to wymierne korzyści,
  • pomożemy Ci szybko wdrożyć się w nasze systemy,
  • oferujemy pracę na wygodnym, ergonomicznym stanowisku w nowoczesnym klimatyzowanym biurze, ale możesz tez pracować w domu, dzięki naszemu zwirtualizowanemu środowisku,
  • mamy elastyczne godziny pracy,
  • w naszym biurze zjesz obiad w restauracji, zamówisz coś z zewnątrz lub podgrzejesz sobie coś swojego,
  • w ramach odświeżenia umysłu oferujemy piłkarzyki w biurze, spotkania i wyjazdy integracyjne,
  • dzięki lokalizacji poza centrum nie ma problemu z zaparkowaniem auta.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Analityk danych/Specjalista AI, Gorzów Wielkopolski