Oferta pracy

Analityk Danych - Specjalista ds. Wycen

EOS Poland Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wycena i analiza portfeli wierzytelności

  • Przeprowadzanie analiz działań operacyjnych i implementacja wyników analiz w wycenie

  • Przeszukiwanie informacji w bazie danych w celu odnajdywania zależności między danymi

  • Prezentacja swojej pracy osobom decyzyjnym zarówno lokalnie jak i na poziomie grupy

  • Doskonalenie metod wyceny i rozwój narzędzi

Podział czasu pracy
45%

Tworzenie rekomendacji ceny pakietów wierzytelności

35%

Praca na bazach danych i tworzenie modeli

10%

Przeprowadzanie analiz działań operacyjnych

10%

Pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku analitycznym

  • Wykształcenie wyższe o profilu nauk ścisłych typu matematyka, ekonomia, fizyka

  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym (w tym makra VBA)

  • Znajomość języka SQL w stopniu średnio-zaawansowanym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analityczne myślenie

  • Wysoka samodzielność i dążenie do budowania własnych kompetencji

Mile widziane

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w instytucji finansowej

  • Znajomość języka R lub Python w stopniu podstawowym

  • Zamiłowanie do programowania

  • Doświadczenie w użytkowaniu programów / narzędzi typu: SPSS Modeler, PowerBI, PostgreSQL, Dbeaver

To oferujemy

  • Pracę na narzędziach: Excel, SQL (Oracle), VBA, R, Office, Python

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów

  • Pracę zdalną

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego / awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online z rekruterem

3

Spotkanie rekrutacyjne online z managerem

4

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zakupu i zarządzania wierzytelnościami. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, dostarczamy usługi finansowe dopasowane zarówno do potrzeb naszych partnerów biznesowych, jak i osób zadłużonych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy OTTO. Jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, działamy zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk.

Zatrudniamy prawie 500 osób w trzech lokalizacjach: Warszawie, Lublinie i Białej Podlaskiej.

Podstawą naszej firmy są ludzie – zaangażowani profesjonaliści, którzy pomagają rozwiązywać problemy finansowe. Stawiamy na wiedzę i kompetencje, ale przede wszystkim na osobowość, kreatywność i innowacyjność. Każdego pracownika traktujemy jak talent, ponieważ to dzięki nim bez trudu realizujemy nasze cele i nieustannie się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy