Analityk Danych - Specjalista ds. Wycen

EOS KSI Polska Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie przepływów pieniężnych oraz rekomendacja ceny pakietów wierzytelności

  • Doskonalenie metod wyceny i rozwój narzędzi

  • Przeszukiwanie informacji w bazie danych w celu odnajdywania zależności miedzy danymi

  • Przeprowadzanie analiz działań operacyjnych i implementacja wyników analiz w wycenie

  • Inne zadania powiązane z procesem wyceny

Podział czasu pracy
20%

Przeprowadzanie analiz działań operacyjnych

40%

Tworzenie rekomendacji ceny pakietów wierzytelności

30%

Praca na bazach danych i tworzenie modeli

10%

Pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu matematycznym lub ekonomicznym

  • Znajomość MS Excel w stopniu średnio-zaawansowanym (w tym makra)

  • Znajomość języka SQL w stopniu średnio-zaawansowanym

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Mile widziana znajomość języka R lub Python w stopniu podstawowym

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku analitycznym

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na stanowisku Specjalisty ds. Wycen o profilu analitycznym

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit

  • Możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce

  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

  • rozwój zawodowy - udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych w ramach Akademii Wiedzy i Umiejętności EOS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami. Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia.

Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.

Przewiń do profilu firmy