Oferta pracy

Analityk danych sprzedaży

Orbico Sp. z o.o.

  • Chorzowska 150, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Chorzowska 150

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie strategicznych planów firmy

  • Przygotowywanie analiz na podstawie dużych wolumenów danych wewnętrznych i zewnętrznych

  • Eksploracja baz danych (segmentacja, identyfikacja nowych możliwości biznesowych, prognozowanie, modele rekomendacyjne) oraz proponowanie na ich podstawie konkretnych kierunków rozwoju

  • Optymalizacja procesów sprzedażowych poprzez analizę wariacji i odchyleń, modelowanie matematyczne, implementacja modeli finansowych i ekonometrycznych

  • Automatyzacja i optymalizacja narzędzi raportowania

  • Praca z bazami danych MS SQL oraz z danymi nieustrukturyzowanymi

  • Wyciąganie wniosków i prezentacja wyników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunkach ścisłych: data science, ekonometria, matematyka, statystyka lub informatyka

  • Znajomość Power BI

  • Umiejętność programowania w językach: SQL, Python, R, DAX

  • Mile widziana znajomość procesów i narzędzi ETL: np. KNIME

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: poziom B2/C1,

  • Wysokie umiejętności analitycznego, syntetycznego i logicznego myślenia

  • Umiejętność komunikacji i wizualizacji danych

  • Nastawienie na szukanie rozwiązań i rozwiązywanie trudnych problemów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • kafeteria benefitów

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Orbico – obecnej w 20 krajach, jednej z największych firm dystrybucyjnych z branży FMCG w Europie. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją produktów czołowych koncernów chemiczno-kosmetycznych, spożywczych, zabawkarskich oraz AGD – elektro. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak: Ariel, Fairy, Wella, Blend-a-med, Pampers, Gillette, Braun, Pronto, Glade, Duck, Mr Muscle, Lavazza czy Pringles. W Polsce zatrudniamy ok. 600 osób, które wspieramy w rozwoju ich zawodowych pasji.

Przewiń do profilu firmy