Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych - SQL - Excel

"MANUBIA" sp. z o.o.

umowa zlecenie
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne (np. monitorowanie KPI)

  • Wspieranie zespołów poprzez generowanie zestawiań ad-hoc niezbędnych do bieżacego świadczenia usługi PricePanorama

  • Analizowanie i ocena jakości danych w serwisie PricePanorama

  • Analizowanie trendów w danych zebranych z monitorowanych cen

  • Współpraca z klientami i wspieranie ich w wykorzystaniu danych z serwisu PricePanorama do osiągania ich celów biznesowych

  • Opracowywanie raportów i zestawień na potrzeby materiałów marketingowych publikowanych przez PricePanoramę

  • Wizualizacja wyników z wykorzystaniem m.in. Grafany oraz dostosowywanie ich do potrzeb zespołów w firmie

  • Automatyzacja procesów raportowania

  • Dobieranie właściwych mierników i narzędzi wspierających cała firmę w drodze do "zarządzania w oparciu o dane"

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość SQL oraz umiejętność pracy z bazą danych MS SQL Server

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami BI (np. Tableau, Qlik View, Power BI, Google Data Studio)

  • Doświadczenie w pracy z danymi o cenach produktów (firmy badające rynek, działy zakupów, działy marketingu) i ich wykorzystania w procesach wewnątrz sieci handlowych.

  • Umiejętność przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Umiejętność programowania w języku Python/R lub innym w zakresie niezbędnym do pozyskania i przetworzenia danych z zewnętrznych źródeł (np. z API)

To oferujemy

  • Pracę w firmie, której jedynym produktem są dane.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, ewaluowane co roku.

  • Praca w otoczonym zielenią, miłym biurze w Żarach lub praca hybrydowa (2-4 dni w miesiącu w Żarach)

  • On-boarding minimum 1 tydzień w Żarach na nasz koszt.

  • Realny wpływ na sukces biznesowy naszych projektów. Wspieramy u naszych klientów konkurencyjność handlową.

  • Najlepsze dostępne narzędzia do pracy (Google Workspace, Bitrix24, Slite, Grafana i wiele innych).

  • Dobrze zarządzane miejsce pracy, gdzie każdy wie, co należy do jego obowiązków.

  • Wsparcie całego zespołu w docieraniu do właściwych danych i właściwych wniosków.

  • Kulturę pracy zdalnej wypracowaną jeszcze przed pandemią ;-)

  • Jesteśmy na tyle niedużą firmą (20 osób), że osobiście poznasz każdego z nas.

  • Dynamikę. Zmiana jest już wpisana w naszą kulturę i każdy z nas się do niej przyczynia.

  • Elastyczne godziny pracy, urlopy bez biurokracji (w tym "połówki"), przerwy, brak nadgodzin i pracy w weekendy.

  • Pracę w zgranym i sprawnym zespole, który ma poczucie humoru i wiele ciekawych prywatnych pasji.

  • Integracje i wspólne świętowanie sukcesów.

O nas

W PricePanorama.com dostarczamy dane, które są niezbędne do zarządzania cenami w sieciach handlowych. Korzystają z nich dyrektorowie i managerowie działów Pricing lub Business Intelligence. Jesteśmy zespołem analityków, programistów i konsultantów biznesowych. Od 2012 roku pracujemy z liderami w wielu branżach, między innymi Avon, Leroy Merlin, eObuwie, Modivo, Rossmann, DOZ, Black Red White, Neonet. Na co dzień rozwijamy technologię i realizujemy usługi związane z danymi – agregacja, kontrola jakości, klasyfikacja.