Logo Pracuj.pl

Analityk Danych SQL

Media ExpertO firmie

Media Expert

Jędrzejowska 45

Górna

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • Power Pivot

  • Power BI

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań SQL
  • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby logistyki
  • przygotowywanie narzędzi do ewidencji danych i obsługa baz danych
  • monitorowanie i analiza KPI

Nasze wymagania

  • doświadczenie w tworzeniu zapytań w języku SQL - warunek konieczny
  • umiejętność tworzenia statystyk i analiz
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność wizualizacji i prezentacji wyników analiz

  • praktyczna znajomość Power Pivot, Power BI
  • praktyczna znajomość projektowania oraz implementacji procesów ETL w oparciu o SQL Server Integration Services (SSIS)
  • znajomość procesu logistycznego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie w trakcie wdrożenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program rekomendacji pracowników
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych salonach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe
  • Baby Expert - wyprawka dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Podobno jeśli dane będą torturowane dość długo, przyznają się do wszystkiego. Ale spokojnie, nie chcemy, żebyś się nad nimi znęcał. Wystarczy, że zajmiesz się nimi jak należy. Jako nasz Analityk Danych.

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Analityk Danych SQL, Jędrzejowska 45, Górna, Łódź