Oferta pracy

Analityk Danych (SQL)

Insert S.A.

  • Jerzmanowska 2, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Insert S.A.

Jerzmanowska 2

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów na potrzeby klienta wewnętrznego (w tym Zarządu firmy);

  • zbieranie wymagań do raportów;

  • analiza danych sprzedażowych i operacyjnych;

  • przygotowywanie baz na potrzeby kampanii mailingowych i SMS-owych;

  • przygotowywanie skryptów SQL implementujących rozwiązania biznesowe w bazie danych;

  • rozwijanie istniejących mechanizmów generowania baz kontaktów dla działów operacyjnych;

  • wspieranie procesów planowania i budżetowania.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe (mile widziana matematyka, fizyka itp.);

  • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz T-SQL (warunki konieczne);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku/w pracy analitycznej;

  • zdolności analityczne i zamiłowanie do pracy z danymi;

  • doświadczenie w dziedzinie systemów raportowych (korzystamy głównie z MS SSRS);

  • samodzielność, odpowiedzialność w realizacji zadań;

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy pod presją czasu;

  • otwartość i pozytywne nastawianie.

Mile widziane

  • znajomość i/lub doświadczenie w pracy z Power BI, Google Analytics, SSIS.

To oferujemy

  • otwarte, przyjazne Twoim pomysłom, dynamiczne i pełne wyzwań środowisko, oferujące dużą swobodę i samodzielność w realizacji zadań;

  • niepowtarzalną, luźną atmosferę wzajemnego wsparcia i szacunku oraz brak oficjalnego dresscode;

  • współpracę w zgranym, kameralnym zespole;

  • pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze, z okazjonalną możliwością pracy zdalnej;

  • komfortowe warunki pracy - sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb oraz pokoje projektowe zamiast open-space;

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • imprezy i integracje firmowe, darmowy parking i udogodnienia dla rowerzystów (wiaty rowerowe oraz prysznice);

  • inicjatywy i zajęcia sportowe dla naszych pracowników; kartę sportową (Multisport);

  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej (Medicover, PZU); ubezpieczenie na życie (PZU);

  • pyszną kawę i herbatę oraz dofinansowanie posiłków w ramach firmowej kawiarenki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w biurze

4

Decyzja

Brzmi interesująco? Porozmawiajmy!

Insert S.A.

Cześć!

Jesteśmy InsERT i od 1992 roku tworzymy programy dla małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze księgowości, kadr, magazynów itp. Intensywnie się rozwijamy i choć jest nas blisko 300 osób na pokładzie, utrzymujemy rodzinny, nieformalny charakter - bez dress-code, bez open-space, czy formalizmów w kontakcie, za to z dużą dozą swobody i elastyczności (nie tylko jeśli chodzi o godziny pracy).

Przewiń do profilu firmy