Analityk Danych w branży IT

  • Leszno, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SoftForYou zatrudni Analityka Danych w branży IT
    Miejsce pracy: Leszno

    Firma SoftForYou zajmuje się tworzeniem oraz sprzedażą systemów informatycznych dla firm z sektora farmaceutycznego.
    Oferujemy pracę dla osób bez doświadczenia będących na początku swojej kariery zawodowej oraz dla osób mających za sobą doświadczenie na tym stanowisku.
    Oczekujemy:
    • biegłej znajomości MS Excel
    • podstawowej znajomości SQL
    • umiejętności pracy w zespole i zarządzania czasem własnej pracy
    • dokładności, samodzielności w działaniu
    • zdolności analitycznych
    • umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie
    Obowiązki:
    • Kontrola poprawności danych
    • Praca na dużych zbiorach danych w SQL, Excel
    • Odpowiadanie na pytania klienta zewnętrznego
    • Udział w projektach związanych z rozwojem narzędzi IT
    Oferujemy:
    • Wynagrodzenie stosowne do wiedzy i umiejętności
    • Pakiet szkoleń umożliwiających ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności
    • Stabilną pracę przy innowacyjnych technologiach na skalę krajową
    • Stałe zatrudnienie w biurze w Lesznie - woj. Wielkopolskie
    • Pomoc przy relokacji, przeprowadzce jeżeli zechcesz zmienić miejsce zamieszkania podejmując tą pracę
    • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
    • Miłą i bezstresową atmosferę w pracy opartą na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i ludzkim podejściu do pracownika
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.