Analityk Danych w Departamencie Informatyki; nr. ref.: DIT/16/2021;

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowoczesnych metod analizy i przetwarzania dużych zbiorów danych (w tym przy zastosowaniu metod ML i AI),
  • przygotowywanie dedykowanych zbiorów danych dla departamentów merytorycznych,
  • tworzenie nowych kanałów pozyskiwania danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych,
  • tworzenie i udostępnianie środowisk programistycznych i aplikacyjnych do analizy danych,
  • zarządzanie tworzeniem nowych i tymczasowych środowisk aplikacyjnych.

Nasze wymagania

- znajomość pełnego środowiska Microsoft SQL Server,

- znajomość systemów raportowych BI (w szczególności MS Power BI, czy MS Reporting Services),

- znajomość bazy danych Oracle,

- znajomość projektowania i implementacji przepływów ETL.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy projektowej w IT,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz udział w licznych szkoleniach grupowych i indywidualnych,
  • stanowisko pełne wyzwań i ciekawych projektów,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, PPK, platforma kafeteryjna Mybenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • praca w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji – w ścisłym centrum miasta.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

z nami poznasz:

- technologię w zakresie budowy środowiska hurtowni danych, kostek

OLAP, rozwiązań implementujących Tabular

- systemy tworzenia i nadzoru nad przepływami danych (np.Apache

NiFi),

- bazy typu nonSQL,

- język programowania Python,

- modelowanie danych w szczególności w zakresie danych

finansowych,

- taksonomie stosowane przy sprawozdawczości podmiotów

nadzorowanych.

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera:

Aktualne oferty pracodawcy
DIT/16/2021

Analityk Danych w Departamencie Informatyki; nr. ref.: DIT/16/2021;, Lublin