Oferta pracy

Analityk Danych w dziale IT

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Analityk Danych
w dziale IT

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb biznesowych,
  • Tworzenie zapytań do bazy danych,
  • Tworzenie raportów KPI / Dashboardów w oparciu o wymagania biznesowe (Tableau),
  • Podejmowanie działań zgodnie z harmonogram pracy oraz proaktywnie realizowanie bieżących zadań,
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • Analiza wydajności infrastruktury dla rozwiązań systemy klasy BI.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i wizualizacji oraz bardzo dobra znajomość Tableau,
  • Znajomość oraz doświadczenie w pracy z bazami danych,
  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • Motywacja i pozytywne podejście do uczenia się i rozpoznawania nowych narzędzi i technologii.

Dodatkowo mile widziane doświadczenie w:

  • Integracji danych i w budowaniu hurtowni danych (Azure, Snowflake),
  • Raportowaniu (PowerBi), Excel (VBA),
  • Wdrażaniu/integracji systemów klasy ERP,
  • Optymalizacji relacyjnych baz danych,
  • Projektach związanych z uczeniem maszynowym.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej autentycznym liderem w swej branży,
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne