Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Danych w Dziale Kontrolingu

ARGENTAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie sprzedaży i innych aktywności operacyjnych firmy

  • Aktywne uczestnictwo w procesie planowania operacyjnego i budżetowania

  • Wspieranie procesu podejmowania decyzji i efektywnej komunikacji poprzez dostarczanie kluczowej informacji

  • Prowadzenie projektów usprawniających system raportowania, planowania operacyjnego, prognozowania

  • Rekomendowanie usprawnień dla zbierania, przepływu i wykorzystywania wewnętrznych i zewnętrznych danych

  • Wprowadzanie/rozwijanie nowoczesnych technologii przetwarzania danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Studia ekonomiczne, preferowane Informatyka i Ekonometria

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel

  • Średnio-zaawansowana znajomość języka SQL

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Wysokie umiejętności analityczne, umiejętność pracy z dużymi ilościami informacji i danych

  • Nastawienie na efektywną komunikację, dobra organizacja pracy, orientacja na cel

To oferujemy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ARGENTA

Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

Przewiń do profilu firmy