Oferta pracy

Analityk danych w Dziale Planowania

Pepco Poland Spółka z o. o.

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie, analizowanie i prezentowanie danych w obszarze łańcucha dostaw,

  • prognozowanie przepływu towarów pomiędzy dostawcami, magazynami i sklepami poprzez tworzenie modeli predykcyjnych w perspektywie krótko i długoterminowej,

  • stałe optymalizowanie narzędzi pod kątem ich statystycznej użyteczności celem zwiększenia jakości i efektywności raportów, analiz oraz modeli prognostycznych,

  • lokalizowanie i definiowanie nowych możliwości usprawnienia procesów

  • wspieranie procesu budżetowania w obszarze łańcucha dostaw

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w obszarze analizy danych,

  • wykształcenie wyższe w obszarze statystyki, informatyki, ekonomii lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość Ms Excel,

  • praktyczna i zaawansowana znajomość SQL (weryfikowana podczas procesu rekrutacji),

  • mile widziana znajomość Power Bi oraz DAX,

  • mile widziane doświadczenie w budowaniu modeli predykcyjnych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania,

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy,

  • system szkoleń, rozwój i możliwości wewnętrznych awansów.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria