Oferta pracy

Analityk danych w obszarze ryzyka kredytowego

Antal SSC/BPOO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Antal SSC/BPO

Warszawa

Warszawa

Nasz klient - dynamicznie rozwijająca się organizacja poszukuje kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: ARK

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i analiza danych na potrzeby modelowania ryzyka
  • Raportowanie
  • Testowanie mechanizmów udostępniania danych
  • Sprawdzanie regulacji i zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Wykszałcenie wyższe w obszarze ekonometrii, metod ilościowych, matematyki, fizyki, informatyki, ekonomii
  • Min. Kilka lat doświadczenia w analizie danych z wykorzystywaniem metod ilościowych
  • Doświadczenie w branży bankowej/ ubezpieczeniowej/ finansów w obszarze ryzyka kredytowego
  • Biegła znajomośc języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Umiejętność programowania w SAS

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w różnych obszarach w międzynarodowym środowisku
  • Budżet do wykorzystania na szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne