Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Danych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
      Miejsce pracy: Biuro Główne,
      Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa

      Twoje zadania:

      • Wykonywanie prac utrzymaniowych hurtowni danych
      • Projektowanie rozwiązań hurtownianych
      • Testowanie, wdrożenie i utrzymanie rozwiązań
      • Dokumentowanie wdrożonych rozwiązań (dokumentacja techniczno-biznesowa)
      • Analizowanie, uzgadnianie, specyfikowanie wymagań w zakresie potrzeb raportowych
      • Realizowanie raportów ad-hoc, cyklicznych, jednorazowych i innych rozwiązań analityczno- raportowych zgodnie z zamówieniem i terminem
      • Wspieranie użytkowników w rozwiązaniu problemów, wynikających z usterek systemu raportowego, wdrożonych rozwiązań raportowych, środowiska raportowego
      • Projektowanie i tworzenie dedykowanych baz danych na potrzeby rozwiązań raportowych
      • Projektowanie i tworzenie dedykowanych systemów raportowych
      • Realizacje rozwiązań zgodnie ze standardami ‘SQL Coding Guideline’ wdrożonymi w Medicover

      Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

      • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Podstawową wiedzę z zakresu administracji MS SQL Server
      • Wiedzę z zakresu programowania MS SQL Server
      • Doświadczenie w zakresie projektowania i utrzymywania hurtowni danych
      • Komunikatywną znajomość języka angielskiego pozwalającą na czytanie dokumentacji technicznej
      • Wysokorozwinięte kompetencje analityczne

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Elastyczne godziny pracy w tym możliwość częściowej pracy zdalnej
      • Rozwój pod okiem doświadczonych specjalistów
      • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
      • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
      • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
      • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover