Oferta pracy

Analityk Danych

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.O firmie

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 2

Warszawa

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.
Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.
Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń

Aktualnie Zespół ds. Raportowania i Analiz
w Dziale Business Intelligence i Data Science
poszukuje pracownika na stanowisko:
ANALITYK DANYCH
ANALITYK DANYCHNumer ref.: Nr Ref. AD/BIDS/01/2020

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analizy danych oraz tworzenie modeli statystycznych, w szczególności związanych z zagadnieniami aktuarialnym
  • Wsparcie analityczne w procesie wyceny i szeroko pojętej oceny produktów ubezpieczeniowych
  • Uczestnictwo w ogólnofirmowych projektach mających na celu rozwój środowiska analitycznego
  • Budowa kultury zarządzania opartego o dane
  • Udział w projektach wykorzystujących metody uczenia maszynowego (opcjonalnie)

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość SQL i baz danych (w szczególności Oracle)
  • Podstawowa znajomość języka Python
  • Znajomość Tableau lub Power BI
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia
  • Znajomość metod analizy danych i statystyki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska SAS i języka 4GL
  • Doświadczenie w branży aktuarialnej

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodną lokalizację biura (Pl. Piłsudskiego 2 w Warszawie), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy