Oferta pracy

Analityk danych

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów cyklicznych / zestawień oraz raportów ad hoc na potrzeby obszaru biznesowego
  • Analizowanie wyników i rekomendowanie zmian
  • Wizualizacja wyników z wykorzystaniem narzędzi BI oraz dostosowywanie ich do potrzeb odbiorców biznesowych
  • Opracowywanie i wdrażanie modeli raportowych zgodnie z wytycznymi biznesu
  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania procesów biznesowych
  • Utrzymanie obecnie zaimplementowanych raportów oraz dalszy ich rozwój
  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów
  • Miejsce pracy: Łódź lub Warszawa (do ustalenia podczas procesu rekrutacji)

Oczekujemy:

  • Biegłej znajomości SQL oraz umiejętność pracy z bazami danych
  • Znajomości Excela na poziomie zaawansowanym, w tym tworzenie zapytań i modelowania danych w DAX / M
  • Praktycznego doświadczenia z narzędziami BI (np. Tableau, Qlik View, Power BI)
  • Umiejętności szybkiego zrozumienia obszaru biznesowego będącego obiektem aktualnie prowadzonych analiz
  • Umiejętności przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
  • Umiejętności pracy pod presją terminów
  • Doświadczenie programistyczne w Python / R (mile widziane)
  • Znajomość zagadnień z zakresu hurtowni danych, zbierania i analizy jakości danych (mile widziane)

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy