Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych

COMPASS O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współudział w projektach doradczych dla klientów biznesowych,

  • analizy biznesowe/ jakościowe/ budżetowe/ilościowe danych otrzymanych od klientów,

  • ścisła współpraca z analitykami oraz konsultantami, a także przedstawicielami klientów,

  • analiza procesów biznesowych, wnioskowanie, pomoc w zrozumieniu danych i informacji z nich wynikających,

  • tworzenie wizualnej prezentacji danych,

  • bycie partnerem dla Konsultanta biznesowego, wsparciem merytorycznym do realizacji celów transformacyjnych/ biznesowych.

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze poruszasz się w Excelu i lubisz z nim pracować,

  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami do przetwarzania danych w Excelu: formułami, tabelami przestawnymi,

  • podstawowa choćby znajomość makr VBA byłaby dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość narzędzia Power BI

  • potrafisz tworzyć prezentacje w PowerPoint, współtworzyć raporty biznesowe oparte o analizy danych,

  • umiesz analizować dane oraz wyciągać z nich wnioski mówiące o kondycji danego obszaru biznesowego,

  • kreatywnie i z zaangażowaniem podchodzisz do swoich zadań,

  • skrupulatność i terminowość masz we krwi,

  • komunikujesz się wprost i precyzyjnie określasz swoje oczekiwania,

  • masz swoje propozycje jak analizować dane i potrafisz połączyć to z oczekiwaniami zespołu, lub Klienta z którym pracujesz.

To oferujemy

  • wynagrodzenie w widełkach 5000-9000 PLN netto w zależności od umiejętności i doświadczenia,

  • dynamiczny rozwój w różnorodnych projektach biznesowych,

  • dostęp do szerokiej bazy wiedzy zgromadzonej w toku realizacji projektów,

  • zespół ekspertów, którzy są dyspozycyjni i otwarci na dzielenie się swoim know-how,

  • innowacyjne praktyki zarządzania (brak mikrozarządzania, Home Office, elastyczne godziny pracy, praca na mocnych stronach, wykorzystywanie innowacyjnych aplikacji do komunikacji i zarządzania własną pracą),

  • biuro z pełnym wyposażeniem, w Warszawie przy Rondzie Wiatraczna,

  • współpraca B2B, umowa zlecenie lub umowa o dzieło w zależności od skali współpracy,

  • możliwa praca w rozliczeniu godzinowym,

  • możliwa praca zdalna.

COMPASS

Compass&Partners to mała firma doradcza, dokonująca dużych zmian.

Przez 6 lat funkcjonowania firmy, zebraliśmy zespół, który razem, reprezentuje ponad 100 letnie doświadczenie z dziedziny analiz i zmian procesowych, będących dźwignią rozwoju małych i dużych przedsiębiorstw w Polsce i Europie.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i zależy nam by powierzone zaufanie materializować w konkretnych wynikach biznesowych. Analizujemy procesy, a wszystko co rekomendujemy potrafimy u Klienta wdrożyć i przy zaangażowaniu zasobów wewnętrznych, utrzymać jako standard. Branże w których potwierdzamy swoją skuteczność m.in: finanse, usługi, produkcja, logistyka.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które nie tylko doskonale poruszają się w świecie danych, ale osób, które w analizach biznesowych widzą coś więcej niż tylko zadanie. Analityk w Compass & Partners rozumie siłę stwierdzenia „fakty, nie opinie” i potrafi wykorzystać tę wiedzę kreując i wcielając w życie nowatorskie rozwiązania w biznesach i procesach naszych Klientów.