Oferta pracy

Analityk danych

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • gromadzenie i analizowanie danych,

  • optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania,

  • bieżąca weryfikacja i aktualizacja cenników na podstawie przeprowadzonych analiz,

  • rekomendowaniem działań zwiększających optymatylizacja procesów,

  • mierzenie efektywności wdrożonych rekomendacji,

  • wdrażanie narzędzi Business Intelligence,

  • analiza i zarządzanie danymi,

  • przygotowanie raportów,

  • współpraca z działem IT przy tworzeniu nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • ok. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne, metody ilościowe w ekonomii),

  • bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia,

  • umiejętności sporządzania analiz poprzez właściwy dobór danych, ich ocenę oraz weryfikację z uwzględnieniem wielu zmiennych kryteriów,

  • bardzo dobrą znajomość MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym),

  • mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania cenami lub controllingu,

  • sumienność i samodzielność w pracy,

  • umiejętność analizy problemów i ich samodzielnego rozwiązywania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość wybrania formy zatrudnienia, UoP lub B2B,

  • 27 dni płatnego zawieszenia umowy B2B,

  • przyjazne miejsce pracy i nieformalną atmosferę,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezależność i możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • benefity pozapłacowe, np. Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Furgonetka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Furgonetka.pl to internetowa platforma specjalizująca się w sprzedaży usług kurierskich renomowanych firm transportowych takich jak DPD, DHL, Inpost czy Fedex.

Z naszych usług korzysta każdego roku ponad 100 tys. firm oraz kilkaset tysięcy klientów indywidualnych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza platforma obsługuje nawet 1 mln zamówień miesięcznie, co klasyfikuje nas wśród czołówki branży e-commerce pod względem ilości realizowanych zamówień. Jesteśmy partnerem liderów rynku e-commerce, wśród których można wymienić m.in. Allegro oraz Shoper.

Z powodu dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy specjalistów, którzy dołączą do naszej paczki.

Przewiń do profilu firmy