Oferta pracy

Analityk Danych

MedicoverO firmie

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie, uzgadnianie, specyfikowanie wymagań w zakresie raportowym

  • Tworzenie dedykowanych systemów raportowych

  • Realizowanie raportów cyklicznych, jednorazowych, ad-hoc i innych rozwiązań analityczno-raportowych

  • Testowanie, wdrażanie oraz utrzymanie rozwiązań raportowych

  • Dokumentowanie wdrożonych rozwiązań raportowych (dokumentacja techniczno-biznesowa)

  • Dbanie o jakość dostarczonych rozwiązań raportowych

  • Wspieranie użytkowników w rozwiązywaniu problemów raportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, IT, medyczne)

  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych

  • Znajomość T-SQL

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji SQL Server

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie i tworzenie dokumentacji technicznej

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Pracę w rozwijającej się firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi