Analityk Danych

Bank Polskiej Spółdzielczości SAO firmie

  • Grzybowska 81, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 21 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i aktualizacja szablonów raportów tworzonych na portalu kontrolingowym z wykorzystaniem narzędzi klasy Business Intelligence

  • generowanie raportów kontrolingowych zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • aktualizowanie i rozwój istniejących aplikacji wspierających proces sporządzania informacji zarządczych

  • weryfikacja zgodności danych finansowych przeznaczonych do publikowania na portalu kontrolingowym z danymi źródłowymi

  • wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników portalu kontrolingowego w zakresie obsługi portalu oraz zawartości generowanych w nim raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, ekonometria, informatyka)

  • min. 3-letnie doświadczenie w przetwarzaniu dużych zbiorów danych

  • doświadczenie w pracy z bazami danych w banku lub instytucji finansowej

  • bardzo dobra znajomość języka zapytań SQL

  • dobrą znajomość języka programowania PL/SQL i T-SQL

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • prywatną opiekę medyczną

  • Program Świadczeń Socjalnych

  • możliwość korzystania z pakietów sportowych

  • ciekawą pracę w dynamicznym i kreatywnym środowisku

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w Banku z polskim kapitałem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Tak się u nas pracuje