Oferta pracy

Analityk Danych

Cyfrowy Polsat S.A.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizy segmentacyjne bazy klienckiej - wskazywanie grup stanowiących potencjał do działań marketingowych;

  • Analiza danych w zakresie optymalizacji aktualnych kampanii marketingowych oraz szukania nowych możliwości komunikacji z klientem;

  • Wsparcie analityczne biznesu w zakresie przekrojowej wiedzy o bazie klienckiej;

  • Przygotowanie analiz i raportów zarządczych (ad hoc, cyklicznych).

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne - interpretacja danych, komunikacja wniosków wynikających z analizy informacji;

  • Doświadczenie w pracy z hurtowniami danych, SQL;

  • Umiejętności wykorzystania Python lub R w analizie danych;

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: data science, big data, matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka lub inne nauki ścisłe.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z technologiami Hive/Hadoop/Spark;

  • Znajomość narzędzi do wizualizacji danych np. Tableau/Power BI, lub efektywnego wykorzystania plotly, bokeh, seaborn.

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej Grupie Kapitałowej w kraju;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata