Oferta pracy

Analityk Danych

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i ad-hoc dla jednostek biznesowych,

  • analiza danych i dbałość o wysoką jakość raportowanych danych,

  • samodzielne pozyskiwanie danych z hurtowni danych,

  • ścisła współpraca z obszarami biznesowymi i IT podczas realizacji zadań.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: metody ilościowe, finanse, bankowość, matematyka),

  • posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z bazami danych i zna podstawy programowaniu w języku SQL,

  • jesteś umysłem ścisłym, masz wysoką zdolność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i argumentowania,

  • odznaczasz się inicjatywą w działaniu, dokładnością i samodzielnością, jednocześnie posiadając umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dynamiczne środowisko pracy,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele innych),

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop