Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk danych

Tutlo Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 93

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza i raportowanie na podstawie informacji z wielu źródeł

  • aktywne tworzenie usprawnień w procesach biznesowych

  • zapewnienie kompletności i jakości tworzonych baz danych

  • stała współpraca z innymi działami w celu spełnienia potrzeb analitycznych

  • praca nad różnorodnymi, ciekawymi projektami

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata na samodzielnym stanowisku analitycznym

  • bardzo dobra znajomość SQL - warunek konieczny

  • znajomość BigQuery będzie dużym atutem

  • doświadczenie z narzędziami BI (Tableau, Power BI, Data Studio)

  • silna orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach

  • samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów biznesowych

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce o zasięgu międzynarodowym

  • Wysoką sprawczość

  • Zaangażowany i kreatywny zespół - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik :)

  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach

  • Nowoczesne biuro wyposażone w game room i rest room

  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bezpłatny kurs języka angielskiego

  • owocowe środy

  • sokowe czwartki

  • festiwal pizzy

  • celebration’s days i start-up events

  • Rabaty dla członków naszej przestrzeni biurowej

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego na żądanie.

Mamy już ponad 17 000 aktywnych użytkowników, korzystających z 30 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 400 lektorów polskojęzycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś osobą, która szuka wyzwań w dynamicznym środowisku, gdzie każdy dzień jest szansą, by nauczyć się czegoś zupełnie nowego - to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.