Analityk Danych

Beesafe Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 181 B

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Excel

  • Jira

  • Confluence

Mile widziane

  • Python

  • R

Twój zakres obowiązków

  • będziesz analizować i modelować, aby przełożyć złożone dane na praktyczne strategie w celu zwiększenia sprzedaży oraz osiągnięcia celów biznesowych

  • będziesz analizować dane, dotyczące procesów sprzedażowych, posprzedażowych oraz operacyjnych

  • będziesz tworzyć modele optymalizujące procesy sprzedaży

  • będziesz przekopywać się przez dane kalkulacyjne, aby podpowiedzieć i rekomendować modyfikacje ofert produktowych, zmiany w procesach sprzedażowych i posprzedażowych itp.

  • będziesz współtworzyć rozwiązania raportowe i modele danych dla naszej Platformy Danych

  • dołączysz do zwinnego zespołu analityków danych i pasjonatów, którzy będą rozwijać jeden z najbardziej ekscytujących i unikalnych produktów na polskim rynku ubezpieczeniowym.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w modelowaniu w narzędziach open-source lub standardach branży ubezpieczeniowej (WTW, Earnix)

  • gotowości do realnego wpływu i rozwijania biznesu poprzez analizę danych i budowanie modeli

  • dobra znajomość SQL i Excel (R lub Python będzie dodatkowym atutem)

  • wiedza z zakresu analizy statystycznej i analizy danych

  • zainteresowanie ekstrakcją danych, modelowaniem, przetwarzaniem danych i raportowaniem

  • nastawienie na realizację zadań oraz umiejętność współpracy

  • gotowość do pracy w zespole rozproszonym/hybrydowym modelu pracy

  • znajomość domeny z sektora ubezpieczeniowego lub finansowego (mile widziane)

  • rozumienie zasad Agile i Scrum (przy okazji pracujemy w Scrumie)

  • entuzjastyczne podejście do przerw na kawę (uwielbiamy nieformalne dyskusje przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty w naszym inspirującym biurze)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę

  • Umowę o pracę lub współpracę B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Kartę sportową Multisport

  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji

  • Program onboardingowy, programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery

  • Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć jogi, lekcji angielskiego i innych ciekawych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne