Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Danych

Polski Standard Płatności Sp. z o.o.

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Excel

  • VBA

  • SQL

Mile widziane

  • Splunk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz ilościowych i jakościowych na potrzeby zarządcze, biznesowe, sprzedażowe, finansowe i operacyjne,

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz na potrzeby podmiotów współpracujących ze Spółką,

  • Budowanie reguł i modeli pozyskiwania danych, opartych między innymi na metodach statystycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (matematyka, statystyka, ekonometria, informatyka),

  • Wysokie zdolności analityczne,

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office (w szczególności MS Excel i VBA)

  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i umiejętność pracy z danymi w bazach danych, w tym umiejętność tworzenia zapytań SQL,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań,

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej.

  • Doświadczenie w pracy z danymi w relacyjnych bazach danych,

  • Znajomość aplikacji Splunk.

To oferujemy

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę przy realizacji innowacyjnych projektów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Niepowtarzalna atmosferę pracy :),

  • Zgrany zespół,

  • Pracowniczy pakiet w Luxmed,

  • Kartę Multisport,

  • Naukę języków,

  • Kawę, herbatę, owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata